+48 607 786 564

PODMIOTY GOSPODARCZE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Gąsior zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego.

Opierając się na naszej wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej jak i usługowej czy handlowej. Prowadzimy sprawy związane z przedmiotem działalności firmy (prawo gospodarcze) oraz sprawy pracownicze (prawo pracy).

DOŚWIADCZENIE

Szczególne doświadczenie posiadamy w dziedzinie jaką jest szeroko rozumiane prawo handlowe. Od początku działalności Kancelarii Radcy Prawnego Radosław Gąsior prowadzimy obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Wielokrotnie występowaliśmy w ich imieniu zarówno na polu negocjacyjnym jak też przed sądami powszechnymi.

Dla naszych klientów Kancelaria prowadziła wiele postępowań egzekucyjnych, których celem była windykacja należności w postępowaniu przedsądowym, ale także sądowym. W szczególności Kancelaria posiada doświadczenie w egzekucji należności z tytułu wszelkiego rodzaju umów handlowych.

OFERTA KANCELARII

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego jest skierowana przede wszystkim:
- do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora prywatnego (spółek prawa handlowego, ale także jednoosobowych działalności gospodarczych),
- do instytucji administracji państwowej,
- do instytucji samorządowych (samorządy, szkoły publiczne, jednostki organizacyjne samorządów),
- do organizacji rządowych, pozarządowych (spółdzielnie, stowarzyszenia, związki zawodowe, organizacje pożytku publicznego, fundacje),
- do klientów indywidualnych o potrzebach biznesowych.

Szczegóły oferty

© RADCA PRAWNY RADOSŁAW GĄSIOR