+48 607 786 564

KANCELARIA PRAWNA

KANCELARIA PRAWNICZA

Kancelaria prawnicza utworzona została przez radcę prawnego Radosława Gąsiora. Jednym z atutów Kancelarii jest bogate i długoletnie doświadczenie założyciela jak i prawników z nią współpracujących. Dzięki wieloletniemu stażowi na rynku prawnym jesteśmy w stanie podołać każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie z zachowaniem profesjonalizmu.

Kancelaria prawnicza oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług prawnych i doradczych. W swoich działaniach staramy się brać pod uwagę wszelkie możliwe aspekty prawne sprawy, które mają wpływ na sytuację prawną klienta. W naszym działaniu najważniejsze to w należyty sposób zabezpieczać interesy klienta.

USŁUGI PRAWNE

Usługi prawne świadczone przez prawnika Radosława Gąsiora cechuje wysoka jakość, która oznacza terminowe, rzetelne, kompleksowe i fachowe rozwiązanie problemu prawnego naszego Klienta. Jest ona rezultatem wieloletniego przygotowania do wykonywania zawodu zaufania publicznego, jakim jest zawód radcy prawnego. Bezpośredni kontakt Klienta z prawnikiem pozwala na stworzenie poczucia bezpieczeństwa przy prowadzeniu każdej sprawy.

Każde z naszych działań cechuje należyta staranność wynikająca z profesjonalnego charakteru prowadzonej działalności, a zatem staranność wyższa od przeciętnej. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziecin prawa Kancelaria zapewnia najwyższy poziom porad oraz wiedzę z zakresu najbardziej specjalistycznych dziedzin prawa, a także jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc prawną również Klientom o specyficznym, niszowym profilu działalności i szczególnych potrzebach w zakresie obsługi prawnej.

UDZIELAMY POMOCY PRAWNEJ

Kancelaria Radcy Prawnego udziela pomocy prawnej przed sądami powszechnymi na terenie całego kraju. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kancelarią w Kaliszu mailowo, telefonicznie, a także przez zakładkę kontakt.

© RADCA PRAWNY RADOSŁAW GĄSIOR