Zapytaj prawnika

Szkody majątkowe

Szkody na mieniu » Szkody majątkowe

Często osoby poszkodowane skazane są w przypadku szkód majątkowych na kosztorysy i wyliczenia sporządzone przez pracowników ubezpieczycieli lub osoby działające na ich zlecenie. Chodzi tutaj przede wszystkim o kosztorysy naprawy uszkodzonych nieruchomości na skutek zjawisk atmosferycznych. W prawie każdym przypadku szkody te są zaniżone i nie odzwierciedlają faktycznej szkody i poniesionych kosztów przez poszkodowanego. Zakładu ubezpieczeń szczycą się wręcz tym, że specjalizują się w zarabianiu na osobach poszkodowanych.

W tym zakresie poza pełną obsługą prawną Kancelaria udziela przede wszystkim pomocy przy udokumentowaniu i zakresu wysokości szkody pomoc w udokumentowaniu zakresu i wysokości szkody, a także pomoc rzeczoznawców przy weryfikacji stanowiska towarzystwa ubezpieczeń, a także pełnej wyceny nieruchomości. Nadto Kancelaria pomaga Klientom przy analizie treści umowy ubezpieczenia.

Kancelaria prawna udziela pomocy prawnej przed sądami powszechnymi na terenie całego kraju. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kancelarią Radcy Prawnego w Kaliszu lub Wrocławiu!