Zapytaj prawnika

Stała obsługa prawna

Podmioty gospodarcze » Stała obsługa prawna

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Radosław Gąsior dla podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Radcy Prawnego służy kompleksową pomocą prawną zarówno podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym, w tym w szczególności spółkom prawa handlowego, ale także mikro przedsiębiorcom. Kancelaria prawna oferuje wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy. Klientom biznesowym proponujemy stałą obsługę prawną.

W ramach stałej kompleksowej obsługi prawnej oferujemy:

• porady prawne oraz konsultacje,

• sporządzanie opinii prawnych,

• opracowanie i analiza umów, pism, regulaminów,

• reprezentację klientów przed wszystkimi urzędami i sądami wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym.

Zespół naszej Kancelarii Radcy Prawnego nie ustaje w staraniach, by nasza firma stanowiła wzór profesjonalizmu w zakresie usług prawnych. Oczywiście usługi prawne dla naszych klientów wykonywane są na terenie całej Polski.

Nasi prawnicy pracują na jednym z najlepszych programów prawnych – Lexis Nexis tym samym mają bieżący dostęp do wszystkich aktualnych zmian w przepisach, orzeczeń i komentarzy.

Kancelaria Radcy Prawnego współpracuje z lekarzami, notariuszami, komornikami, inspektorami BHP, rzeczoznawcami majątkowymi, brokerami ubezpieczeniowymi - co zapewnia kompleksowość świadczonych usług prawnych.

Nasza Kancelaria prawna współpracuje wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, którzy dali się poznać jako wybitni specjaliści w swych dziedzinach. Staranny dobór osób tworzących zespół naszej kancelarii prawnej pozwala zapewnić o wysoką jakość świadczonych przez nas kompleksowych usług. 

Zespół Kancelarii prawnej oferuje szeroki wachlarz porad prawnych i spraw sądowych prowadzonych dla naszych Klientów.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Gąsior udziela pomocy prawnej przed sądami powszechnymi na terenie całego kraju. Zespół Kancelarii Prawnej walczy w imieniu swoich klientów zawsze do końca! W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kancelarią Prawną w Kaliszu i Wrocławiu lub telefonicznie!