Zapytaj prawnika

Podmioty gospodarcze

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Gąsior zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego. Opierając się na naszej wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej jak i usługowej czy handlowej. Prowadzimy sprawy związane z przedmiotem działalności firmy (prawo gospodarcze) oraz sprawy pracownicze (prawo pracy).

Szczególne doświadczenie posiadamy w dziedzinie jaką jest szeroko rozumiane prawo handlowe. Od początku działalności Kancelarii Radcy Prawnego Radosław Gąsior prowadzimy obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Wielokrotnie występowaliśmy w ich imieniu zarówno na polu negocjacyjnym jak też przed sądami powszechnymi.

Dla naszych klientów Kancelaria prowadziła wiele postępowań egzekucyjnych, których celem była windykacja należności w postępowaniu przedsądowym, ale także sądowym. W szczególności Kancelaria posiada doświadczenie w egzekucji należności z tytułu wszelkiego rodzaju umów handlowych.

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego jest skierowana przede wszystkim:

1.    mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa sektora prywatnego (spółki prawa handlowego, ale także jednoosobowe działalności gospodarcze),

2.    instytucje administracji państwowej,

3.    instytucje samorządowe (samorządy, szkoły publiczne, jednostki organizacyjne samorządów), 

4.  organizacje rządowe, pozarządowe (spółdzielnie, stowarzyszenia, związki zawodowe, organizacje pożytku publicznego, fundacje),

5.    klienci indywidualni o potrzebach biznesowych.

Prosimy o kontakt z Kancelarią Radcy Prawnego Radosław Gąsior w celu uzyskania szczegółowych informacji.